Team

Hieronder vindt u een overzicht van al onze medewerkers.

Carin van der Harst

Groep Blauw & Geel

Aanwezig: wo t/m vr
cvdharst@nutsschoolmorgenstond.nl  

Ivanka Neeleman

Groep Blauw & onderbouwcoördinator

Aanwezig: ma t/m do
ineeleman@nutsschoolmorgenstond.nl  

Esmeralda Saris

Groep Geel 

Aanwezig: ma, di, do & vr
edwilde@nutsschoolmorgenstond.nl  

Esther de Waardt

Groep Rood

Aanwezig: ma t/m do
edwaardt@nutsschoolmorgenstond.nl  

Linda Verboon

Onderwijsassisent groep Blauw, Geel & Rood

Aanwezig: ma, di, do
lverboon@nutsschoolmorgenstond.nl  

Julia Couvee

Onderwijsassistent groep Rood 

 
jcouvee@nutsschoolmorgenstond.nl  

Nina Henken

Groep 3 & vakleerkracht Engels

Aanwezig: ma t/m vr
nhenken@nutsschoolmorgenstond.nl  

Mandy de Vries

Groep 4

Aanwezig: ma t/m vr
mdvries@nutsschoolmorgenstond.nl  

Yoëlle Meijster

Onderwijsassistent groep 3

Aanwezig: ma t/m do
ymeijster@nutsschoolmorgenstond.nl  

Irene Kluft

Groep 5

Aanwezig: di t/m vr
ikluft@nutsschoolmorgenstond.nl  

José de Coo

Groep 3, 4, 5, 7 & RT

Aanwezig: ma, di, do, vr
jdcoo@nutsschoolmorgenstond.nl  

Asma M'barek

Onderwijsassistent groep 5 & 8

Aanwezig: di t/m vr
ambarek@nutsschoolmorgenstond.nl  

Mike Thunnissen

Groep 6

Aanwezig: ma t/m vr
mthunnissen@nutsschoolmorgenstond.nl  

Bente Slootjes

Groep 7

Aanwezig: ma t/m do
bslootjes@nutsschoolmorgenstond.nl  

Ouissam Benhajar

Onderwijsassistent groep 4 & 7

Aanwezig: ma, di, wo & vr
obenhajar@nutsschoolmorgenstond.nl  

Frank Wasmus

Groep 8

Aanwezig: ma t/m vr
fwasmus@nutsschoolmorgenstond.nl  

Mike van Creij

Groep 8

Aanwezig: ma, di & do
mcreij@nutsschoolmorgenstond.nl  

Jennifer Koornneef

Directie

Aanwezig: ma t/m vr 
directie@nutsschoolmorgenstond.nl  

Marleen van der Pas

Bovenbouwcoördinator

Aanwezig: ma t/m vr
mvdpas@nutsschoolmorgenstond.nl  

Nynke van der Zee

Intern begeleider 

Aanwezig: ma, wo t/m vr
nvdzee@nutsschoolmorgenstond.nl  

Henk Klaassen

Conciërge 

Aanwezig: ma t/m vr
hklaassen@nutsschoolmorgenstond.nl  

Claudia van Hagen

Administratief medewerker

Aanwezig: ma t/m wo
cvhagen@nutsschoolmorgenstond.nl  

Joanne Nijman

Vakdocent bewegingsonderwijs 

Aanwezig: ma & do
jnijman@nutsschoolmorgenstond.nl  

Shirley Spoor

Vakdocent muziek/theater 

Aanwezig: vr

Peter Bos

Overblijfcoördinator

Aanwezig: ma, di, do, vr (11:45 - 13:15)