Het laatste nieuws

04 april 2023

Huiswerk-tweeweekse groep 8

Vanaf groep 4 krijgen onze leerlingen vooral leerwerk mee. Dit is om de stof die ze op school krijgen te verinnerlijken en om te oefenen met leren-leren. In groep 8 worden de leerlingen met een huiswerk-tweeweekse voorbereid. Afgelopen twee weken heeft groep 8 deze huiswerk-tweeweekse ervaren.

De leerlingen kregen op maandag een map met huiswerk mee. Voorin zit een rooster met het huiswerk voor elke dag. Met de huiswerk- tweeweekse willen we laten zien hoe het is om volgend jaar vrijwel dagelijks wat huiswerk te hebben en dat het belangrijk is om vooruit te plannen.
Lukt het een keer niet om het huiswerk af te krijgen? Dan maken we daar geen probleem van. Het doel is immers niet om de leerlingen stress te bezorgen. We bespreken dan wel waarom het niet is gelukt en hoe dat eventueel voorkomen had kunnen worden. Kortom: leer ervan.